3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !
ABD'den ikinci ''Öcalan'' açıklaması
Kulislerden sızan Gökçek iddiası: AK Parti'den istifa edip MHP'ye geçecek

Boşandığı eşe 13 bıçak darbesi

Genç kadın 2 yıl önce boşandığı eşi tarafından sokak ortasında 13 yerinden bıçaklandı.

Boşandığı eşe 13 bıçak darbesi
A+ A-

Eskişehir'de taksi şoförü 39 yaşındaki B.T. 2 yıl önce boşandığı 1 çocuk annesi 37 yaşındaki Z.D. 'yi sokakta 13 yerinden bıçakla yaralayıp kaçtı.

Olay saat 01.00 sıralarında Cumhuriye Mahallesi İş Bulma Sokak'taki İki Eylül Ortaokulu önünde meydana geldi. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrikada işçi Z.D. kadın arkadaşlarıyla birlikte gittikleri bir eğlence yerinden çıktıktan sonra boşandığı B.T. ile karşılaştı. B.T., iddiaya göre eski eşine kullandığı taksiye binmesi istedi. Z.D. de "Biz seninle boşandık " diyerek teklifi kabul etmedi. Araçtan inen B.T. eski eşini kadın arkadaşlarının yanında defalarca bıçakladıktan sonra kaçtı.

Z.D. de arkadaşlarının çağırdığı 112 ambulansıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Z.D'nin vücudunun çeşitli yerlerinden 13 bıçak darbesi olduğu, hayati tehlikesinin devam etiği bildirdi. Olay sırasında Z.D.'nin yanında bulunan bir arkadaşı polislere, "Z.D., boşandığı eşinin kendisini eve bırakma teklifini kabul etmedi. Aralarında tartışma çıktı. Z.D'nin kolu bir süre önce kaza nedeniyle kırılmıştı. Bu nedenle bir kolu alçıdaydı. Tartışmanın ardından B.T. ona vurmaya başladı. Yumrukla vurduğunu sanmıştık, meğer onu bıçaklıyormuş" dedi.

Polis olaydan kaçan taksi şoförü B.T.'yi yakalamaya çalışıyor.