İstanbul'da bir cinayet, bir intihar! 2 sevgili ölü bulundu

Güncelleme:

İstanbul Beylikdüzü'nde bir evde biri 20 diğeri 19 yaşındaki iki gencin cansız bedeni bulundu. İki gencin intihar edeceklerini söylediği ve ardından evden silah seslerinin geldiği ortaya çıktı.

Olay, saat 10.30 sıralarında Kavaklı Mahallesi'nde bulunan bir binanın üçüncü katındaki dairede meydana geldi. 

İddiaya göre, M.T., D.U. silahla öldürdükten sonra intihar etti. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri yaptıkları inceleme sırasında olay yerinde bir adet boş kovan bulurken  

M.T.'in anne ve ağabeyi ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Annesi ve abisinin verdiği ilk ifadede, M.T.'in aranması olduğunu ve gece elinde silahla eve geldiğini bir süre sonra ise sevgilisi olduğunu öne sürdükleri D.U.n yanına geldiğini belirttikleri öğrenildi.

Annenin, saat 10.30 sıralarında eve girdiğinde oğlu ile genç kızın başlarını yan yana dayararak intihar edeceklerini söylediklerini kendisinin odadan çıktığında ise silah sesini duyduğunu söylediği kaydedildi. Polisin olayla ilgili  incelemesi sürerken mahalle sakini, “Çocuk kıza, 'Beni istemiyorsan niye geldin' diyor. Sonra kızı çekip vuruyor o sıra kendisi de vuruluyor" diye konuştu.