İstanbul'da çocuk parkında dehşet!

İstanbul’un Ataşehir ilçesi sınırları içinde yer alan bir çocuk parkında akşam saatlerinde asılı halde bir erkeğe ait cansız beden bulundu.

İstanbul'da çocuk parkında dehşet!
A+ A-

Ataşehir, Yenisahra Mahallesi, Koç Caddesi üzerinde bulunan bir çocuk parkında saat 23.15 sıralarında Oğuzhan K. (22) adlı gencin asılı halde cansız bedeni bulundu.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri gencin yaşamını yitirdiğini belirlerken bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

BEKÇİLER ETTEN DUVAR ÖRDÜ

Güvenlik şeridiyle parkın giriş ve çıkışları kapatılırken bölgede görev ifa eden tüm bekçiler parkın etrafında etten duvar ördü. Olay yeri inceleme ekipleri cansız beden üzerinde ve olay yerindeki tüm delilleri toplarken parka gelen Oğuzhan K.’ın yakınları uzun süre cansız bedeni görmek istedi.

Polis ekiplerinin yaklaştırmamakta güçlük çektiği baba ve kardeş zorlukla ikna edilirken olay yerine gelen savcı gerekli incelemeyi yaptı. Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi morguna otopsi için kaldırılan Oğuzhan K.’ın ölüm sebebinin netleşmesi için geniş çaplı soruşturma başlatıldı.