Komşu kavgasında kan aktı! Dakikalarda kopan parmağı aradılar

Komşu kavgasında kan aktı! Dakikalarda kopan parmağı aradılar

Bolu'da, komşu iki aile arasında çıkan kavgada 4 kişi yaralandı. Kavgaya müdahale eden bir polis memurunun yere düşmesi sonucu omzu çıktı. Kavgada bir kişinin kopan parmağı, dakikalarca aranmasına rağmen bulunamadı.

Saat 22.00 sıralarında, Küçükberk Mahallesi 6. Cadde'de yan yana olan müstakil evlerde oturan komşular Burak S. ile Ergün B. geçen cumartesi günü akşam saatlerinde aralarındaki sorunlar nedeniyle tartıştı.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER
Tartışma kavgaya dönüşünce, diğer komşuların araya girmesi ve ihbar ile gelen polisin müdahalesiyle olay büyümeden önlendi. Bu gece yeniden karşılaşan Burak S. ve Ergün B. yeniden tartışmaya başladı. Ergün B. yanında bulunan kardeşi Ersin B. ile birlikte, iddiaya göre Burak S.'ye bıçakla saldırdı. Bunun üzerine S. evine girip pompalı tüfek alarak dışarı çıkıp ateş açtı. Saçmaların isabet etmesi sonucu Ergün ve Ersin B. kardeşler hafif yaralandı. Kavgaya karışan S.'nin yakını Murat A. da darbedildi.

POLİSİN OMZU ÇIKTI
İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve 112 Acil Sağlık ekibi sevk edildi. Kavgayı ayırmaya çalışan bir polis memuru yere düşünce omzu yerinden çıktı.

KOPAN PARMAĞI ARADILAR
Kavga sırasında Ergün B.'nin parmağı koptu. Olay yerini güvenlik şeridiyle kapatan polis ekipleri dakikalarca kopan parmağı aramasına rağmen bulamadı. Kavgaya karışanların yakınları sinir krizi geçirdi. Polis ve 112 Acil ekipleri, sinir krizi geçirenleri sakinleştirmek için yoğun çaba harcadı. Kavga ile ilgili soruşturma başlatıldı.

DHA

Etiketler bolu komşu kavgası