için kaldı

Melek İpek'in kızı ''Yaşasın artık dayak yemeyeceğiz'' demiş

Güncelleme:

Yıllarca şiddet gördüğü kocasını öldüren Melek İpek'in avukatı Ahmet Onaran, İpek'in küçük kızının ''Artık babam hiç gelmeyecek değil mi? Yaşasın, artık dayak yemeyeceğiz'' dediğini söyledi.

Melek İpek Antalya'da, ellerini kelepçeleyip kendisine çıplak halde saatlerce işkence yapan eşi R. İpek’i av tüfeği ile öldürdükten sonra tutuklandı.

Melek İpek’in avukatı Ahmet Onaran, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programına canlı bağlanarak olayla ilgili çarpıcı detayları paylaştı.

Avukat Ahmet Onaran saatlerce gördüğü işkenceden sonra eşini öldüren Melek İpek’in gözaltına alınmasının ardından karakolda çocuklarıyla görüştürüldüğünü belirtti. Çocuklarından birinin “babam seni döverken kardeşimin kulaklarını kapattım duymasın diye ama o duymuş, çok üzüldü” dediğini söyledi. Avukat Onaran İpek’i cezaevinde ziyaret ettiğini ve çocuklarıyla ilgili bilgi verdiğinde ağladığını belirtti. Nasıl olduğunu sorduğunda ise “en azından burada dayak yok, bu gece dayak yemeyeceğim ben” diyerek cevap verdiğini ifade etti. Avukat Ahmet Onaran Melek İpek’in 6 ve 8 yaşlarındaki çocukların anneannesinde kaldığını belirterek, küçük kızın “Artık babam hiç gelmeyecek değil mi? Yaşasın, artık dayak yemeyeceğiz” dediğine şahit olduğunu anlattı.

Sosyal medya ayağa kalktı: ''Melek İpek serbest bırakılsın''Sosyal medya ayağa kalktı: ''Melek İpek serbest bırakılsın''

Çıplak halde saatlerce işkence eden kocasını öldürdüÇıplak halde saatlerce işkence eden kocasını öldürdü

 

Etiketler melek ipek