Vahşet ! 6 aylık hamile eşini...
Beşiktaş - Başakşehir: 1-1
Melih Gökçek istifa edeceği tarihi açıkladı !

AK Partili İnceöz'ün acı günü

AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz'ün babası Salih İnceöz hayatını kaybetti.

AK Partili İnceöz'ün acı günü
A+ A-

AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz'ün babası Salih İnceöz'ün (66) cenazesi, Aksaray'da toprağa verildi.  
 
Vefat haberini aldıktan sonra Aksaray'a gelen AK Parti Grup  Başkanvekili İnceöz, Paşacık Mahallesi 'ndeki evlerinde taziyeleri kabul etti.
 
Cenaze törenine katılmak üzere Aksaray'a gelen Ulaştırma, Denizcilik  ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, ilk  olarak Vali Şeref Ataklı'yı makamında ziyaret etti.
 
Ziyaretin ardından cenaze töreninin düzenlendiği Ulu Cami'ye geçen  Yıldırım ve Elitaş, burada İnceöz ile yakınlarına taziyelerini iletti.
 
Salih İnceöz'ün cenazesi, Ulu Cami'de İl Müftüsü Cemallettin Bal  tarafından kılınan namazın ardından Ervah Kabristanlığı'nda toprağa verildi.
 
Törene, İnceöz ve aile bireylerinin yanı sıra AK Parti Genel Sekreteri  Abdülhamit Gül, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Enerji ve  Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ali Rıza Alaboyun, Aksaray Valisi Şeref Ataklı,  AK Parti'nin kadın milletvekilleri, İl Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay  Levent Ölmez ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Kalp yetmezliği olan Salih İnceöz, önceki gün akşam saatlerinde  fenalaşarak, Aksaray Devlet Hastanesi'ne kaldırılmış, burada yapılan müdahaleye  rağmen kurtarılamamıştı.