Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

Assistt, Çalışanlarını Sunay Akın’la Buluşturuyor

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom Grup şirketi AssisTT, ünlü şair ve araştırmacı Sunay Akın ile 13 farklı şehri ziyaret ederek şirket çalışanlarına bilginin...

Assistt, Çalışanlarını Sunay Akın’la Buluşturuyor
A+ A-

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom Grup şirketi AssisTT, ünlü şair ve araştırmacı Sunay Akın ile 13 farklı şehri ziyaret ederek şirket çalışanlarına bilginin önemini ve takım ruhunu anlatacak.

Türk Telekom açıklamasına göre, Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, toplam 13 şehirde düzenleyeceği "Sunay Akın’la Çağrı’şımlar" etkinlik dizisine 13 Nisan Çarşamba günü Karaman'dan başladı.

AssisTT Karaman Çağrı Merkezi'nden 100 çalışanın katıldığı etkinlikte, tanınmış şair ve araştırmacı Sunay Akın, bilgiye ulaşma yöntemleri, kişisel gelişimin önemi ve takım ruhunun getireceği başarılarla ilgili bir sunum yaptı.

AssisTT’in Genel Müdürü Ali Dülgeroğlu Sunay Akın ile birlikte gerçekleştirecekleri etkinliklerle hedeflerinin 5 bin çalışana ulaşmak olduğunu belirterek, "Türk Telekom’dan aldığımız güçle ülke genelinde 20 şehir ve 23 ayrı bölgede yaklaşık 10 bin çalışanımızla hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetimizi daha da artırmak için bu yıl çalışanlarımız kapsamında iki konuya ağırlık vereceğiz. Bunlardan birincisi takım ruhu, ikincisi ise kişisel gelişimin önemi. Bu amaçla 13 şehirde 16 etkinlik düzenleyeceğiz. Yapacağımız etkinlikler sonrasında çalışanlarımızın performansının ve hizmet kalitemizin daha da artacağını düşünüyoruz." değerlendirmesini yaptı.


- En değerli olan birikim duyarlılığınız ve sözcüklerinizdir"


Karaman etkinliğinde gördüğü ilgiden memnuniyet duyduğunu belirten Sunay Akın ise çalışanlara hitaben, "Sizler, her şeyden önce yapmış olduğunuz görüşmelerde karşınızda Türkiye olduğunu hatırlamalısınız. Müşterilerle birebir temas kurarak onların sorunlarını çözüyor, onları yönlendiriyor ve bilgiyle onların dünyalarını aydınlatıyorsunuz" dedi.

Bilginin üretilen ve yönetilen en büyük güç olduğunu da hatırlatan Akın, çağrı merkezi çalışanlarının aslında bilgiyi ürettiğini ve yönettiğini belirterek, "Bunu yaparken elinizdeki en büyük, en değerli olan birikim duyarlılığınız ve sözcüklerinizdir." ifadelerini kullandı.

Açıklamada verilen bilgilere göre, çalışanlarının kişisel gelişimine yatırım yapıp müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen AssisTT, ilkini Karaman’da gerçekleştirdiği Sunay Akın’lı ziyaretleri Burdur, Adıyaman, Erzincan, Erzurum, Rize, Giresun, Ordu, Samsun, İzmir, Amasya, Çorum ve Ankara’da devam ettirecek.