''Öğretmenler terbiye etmek için öğrencileri okşayabilir''
AK Parti'de disiplin ve ihraç süreci başlıyor
Karayılan'ı çıldırtan o teröristlerin hepsi öldürüldü

Çantaya göre kişilik testi

Kişilik analizi yaptırmak Facebook’un yeni eğlencesi oldu.

Çantaya göre kişilik testi
A+ A-

Çantada taşınan eşyalara göre yapılan kişilik analizi, Facebook üyesi kadınların yeni eğlencesi haline geldi. Aksesuar markası Zoopa!’nın Spiritüel Yaşam Danışmanı Tuğçe Işınsu ile birlikte hazırladığı Çanta Çanta Söyle Bana adlı uygulamaya katılan herkes Zoopa!’dan 30TL değerinde hediye çeki de kazanıyor.

Uygulamanın yarışma bölümüne katılanlar ise Zoopa! tasarımları ve Tuğçe Işınsu’nun melek terapisi, tarot veya aşk danışmanlığı seanslarından birini içeren büyük hediyeyi kazanma şansı yakalıyor. Bir çanta içi fotoğrafıyla katılma imkanı bulunan yarışma 3 Mart 2013 tarihinde sona eriyor.

Kişilik analizi yaptırmak için tek yapmak gereken ise Zoopa!’nın https://apps.facebook.com/cantacantasoylebana/ sayfasını beğenerek Çanta Çanta Söyle Bana uygulamasını yüklemek.


Moda öncülerinin stil sırrı Zoopa!, Facebook uygulaması Çanta Çanta Söyle Bana ile internetin yeni fenomeni olmaya aday. Zoopa!’nın Spiritüel Yaşam Danışmanı Tuğçe Işınsu ile birlikte hazırladığı kişilik analizi uygulaması Facebook’un yeni eğlencesi oldu. Çantadaki eşyalardan yola çıkılarak özel olarak hazırlanan 20 eğlenceli soruya yanıt verenler, kişilik analizlerini Danışman Tuğçe Işınsu’dan videolu olarak dinleme imkanı buluyor. Katılan herkese 30TL değerinde Zoopa! Hediye Çeki verilen uygulama, şu anda Facebook üyesi kadınların yeni eğlencesi olmuş durumda.

Çantadan kişilik analizi yaptırmak için tek yapmak gereken ise Zoopa!’nın https://apps.facebook.com/cantacantasoylebana/ sayfasını beğenmek ve buradan Çanta Çanta Söyle Bana uygulamasını yüklemek.

Çanta fotoğrafınla yarışmaya katıl, hediyelerden hediye beğen

Çantada taşınan eşyalara göre yapılan bu kişilik analizi sonrasında dileyenler, çantalarının içini gösteren bir fotoğrafla Çanta Çanta Söyle Bana’nın yarışma bölümüne de katılabiliyor. Jüri değerlendirmesi sonucunda fotoğrafı birinci seçilen yarışmacı ise Zoopa!’nın zengin koleksiyonlarından istediği bir ayakkabı ve çanta ile Tuğçe Işınsu’nun melek terapisi, tarot veya aşk danışmanlığı seanslarından birini kazanıyor.