CHP'de sürpriz istifa

CHP'de sürpriz istifa
Güncelleme:

Bornova Belediye Başkan Yardımcısı Ulaş Polat görevinden istifa ettiğini açıkladı. Polat, Bornova Belediye Meclis üyeliği görevini sürdüreceğini belirtti. ,

Bornova Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Ulaş Polat istifa ettiğini açıkladı. Polat, Bornova Belediye Meclis üyeliği görevini sürdüreceğini belirtti. ,

Polat açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"'Her yeni yol için temel belirleyici, eski bir yolun sonuna dek yürünmesidir' demiş Oruç Aruoba Yürüme kitabında. 2014 yılından beri devam ettiğim meclis üyeliğimde çok yolları yürüdük ve Partimizin iktidar yolunda yürümeye devam edeceğiz, bu gün aldığım kararla yaklaşık bir yıldır onurla yürüttüğüm Bornova Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden ayrılıyorum.

Görev yaptığım süre içerisinde başta sevgili partililerimiz olmak üzere tüm Bornova halkına Cumhuriyet Halk Partisi ilke ve esaslarına yakışır şekilde hizmet etmeye çalıştım bu süre içerisinde hata ettiysem affola. Bundan sonra da Meclis Üyesi olarak yine tüm partililerimizin emrinde Partimizin iktidarı için çalışmaya devam edeceğim.

Oruç Aruoba ile başladığım yazıyı son söz olarak yine Oruç Aruoba ile sonlandırayım 'Önemli olan kişinin bütün değişim süreçleri içinde bir değişmeyen yön tutturabilmesidir' Bu değişmeyen yönde omuz omuza yürüdüğümüz bütün yoldaşlarıma destekleri için sonsuz şükranlarımı sunarım"