Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

Dünyaca Ünlü Hafızlar Kur’an Ziyafeti

Bitlis'in Ahlat İlçe Müftülüğü, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında "Kur'an Ziyafeti" programı düzenledi.

Dünyaca Ünlü Hafızlar Kur’an Ziyafeti
A+ A-

Bitlis'in Ahlat İlçe Müftülüğü, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında "Kur'an Ziyafeti" programı düzenledi.

Aşağı Çarşı Ulu Cami'de düzenlenen programda dünyaca ünlü hafızlar Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Millet Camii İmam Hatibi dünya ikincisi Hafız Mehmet Bilir ile Ahmed Hamdi Akseki (Başkanlık) Cami İmam Hatibi dünya birincisi Hafız Ali Tel tarafından Kur'an ziyafeti sunuldu.

Kur'an ziyafetine ilçe halkı büyük ilgi gösterirken, camiyi dolduran vatandaşlar ise hafızlar tarafından sunulan ziyafeti huşu içinde dinlediler.

Bir saat süren Kur'an ziyafeti, yapılan dualarla sona erdi. Program sonunda kısa bir konuşma yapan Ahlat İlçe Müftüsü Orhan İmamoğlu, Kutlu Doğum Haftası etkinliklerini Kur'an ziyafeti ile başlatmak istediklerini belirterek; "Sağ olsunlar değerli hocalarımız bizleri kırmayıp buraya kadar geldiler. Çok güzel bir Kur'an ziyafeti ile bizleri mutlu ettiler. Buraya kadar gelip bize güzel bir Kur'an ziyafeti sunan hocalarımıza ve programımıza icabet eden siz değerli hemşehrilerimize tekrardan teşekkür ediyorum. Kutlu Doğum Haftası'nın tekrardan hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Kur'an ziyafetini dinlemeye gelen vatandaşlar da, program sonunda güzel Kur'an ziyafetlerinden ötürü ünlü hafızları ve güzel programdan dolayı Ahlat İlçe Müftüsü Orhan İmamoğlu'nu tebrik ettiler.