Ev fiyatında tespih ! Hayran kaldılar...

İstanbul Fuar Merkezi'nde sergilenen Yasin-i Şerif tespihi görenler hayran kaldı.

Ev fiyatında tespih ! Hayran kaldılar...
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

İstanbul Jewelry Show bugün CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarda dünyada ilk kez yapılan Yasin-i Şeriftespihi tanıtıldı. Tespihin fiyatı ise 350 bin liradan müşterilerin beğenisine sunuldu.

Istanbul Jewelry Show, 21-24 Mart 2019'ta  48'inci kez gerçekleştiriliyor.

Fuar 24 ülkeden 1250 firma ve marka ile 120'yi aşkın ülkeden 30 bini  aşkın mücevher sektörü profesyoneline ev sahipliği yaptı.

İstanbul Jewelry Show'da altın, mücevher, pırlanta, renkli taş,  değerli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın  montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine - ekipman ve yan sanayi,  kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma ürün grupları yer alıyor.

Fuara katılımcı ülkeler arasında Almanya, Amerika Birleşik Devletleri,  Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Çin Halk Cumhuriyeti, Fas, Fransa,  Hindistan, Hong Kong, İspanya, İsviçre, İtalya, Japonya, Güney Kore, Litvanya,  Lübnan, Polonya, Rusya, Singapur, Suudi Arabistan, Tayland, Türkiye, Ukrayna ve  Ürdün de bulunuyor. İtalya ve Çin ülke pavyonu olarak fuardaki yerini alıyor.

İstanbul Jewelry Show - Mart 2019 Fuarı kapsamında, ihracatın  artırılması, ihraç ürünlerine yeni pazarlar bulunması ve pazar payının korunması  amacıyla Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde, İstanbul Maden ve Metaller  İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği, Mücevher İhracatçıları Birliği  (JTR) ve UBM Rotaforte'nin organizatörlüğünde uluslararası alım heyeti programı  gerçekleştiriliyor.

Fuarda özel olarak sergilenen tavla 100 karatlık beyaz ve siyah  pırlanta taş yapıldı. Tavlada 2 adet zarın üzerinde yakut taşlar bulunurken mamut dişinden üretildi. Tavlanın fiyatına 1 milyon lira değer biçiliyor.

İstanbul Jewelry fuarında dünyada ilk kez yapılan Yasin-i Şerif  tespihi tanıtıldı. Tespihin fiyatı ise 350 bin liradan müşterilerin beğenisine  sunuldu.

AA

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News