İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''
Adalet Bakanı'ndan çarpıcı sözler !

Gülen'in 56 yıl önce söyledikleri dehşete düşürdü

Latif Erdoğan'ın kitabındaki ayrıntı şaşkına çevirdi.

Gülen'in 56 yıl önce söyledikleri dehşete düşürdü
A+ A-

Bir dönem Fethullah Gülen'in en yakınındaki isimlerden olan Latif Erdoğan'ın Gülen hakkında kitabında yazdıkları dehşete düşürdü.

Meğer Fethullah Gülen, Genelkurmayı ve Meclisi bombalamayı 56 yıl önce kafaya koymuş! İşte 15 Temmuz'da devleti ele geçirmeye kalkışan Gülen'in, 21 yaşında askerdeyken anlattıkları...


/1960 yılında ihtilal olduğu zaman hiç hazmedemedim Arkadaşlarıma dedim ki silah ve bomba tedarik edin ?" Bu Meclis'i, bu adamların başına uçurmazsam, bana bilmem ne demesinler!..

/Bu ihtilalci adamlar, milletin reyiyle Meclis'e gelmiş ve 'Arapça ezanı yeniden ihdas etmiş kimselere bunu nasıl yaparlar' diye kızıyordum...

/7-8 ay sonra asker oldum. Beni Genelkurmay'a versinler diyordum. Kafamda sabotaj yapmak vardı. Genelkurmay' ı havaya uçurmak, onlardan ne pahasına olursa olsun intikam almak istiyordum.

/ Cevdet Sunay daha yeni Genelkurmay Başkanı olmuştu. Bizim orada güreş müsabakası düzenlediler. Üst düzey komutanlar geldi. Ben, bir bomba bulup onları nasıl havaya uçururum diye etrafı detaylı araştırdım.

/ 100 defa böyle şeylerin planını kurmuş, bomba olup patlamanın yollarını aramışımdır. Gençliğimde polislerin kafasına taş atardım. 

TANSİYONU BİR TÜRLÜ İNMİYOR

ABD korumasındaki Fethullah Gülen, çetesine darbe indirildikçe hop oturup, hop kalkıyor. Sürekli tansiyonuna baktırıyor...