Hastane çalışanı intihar etti !

Antalya Manavgat'ta hastane çalışanı Side tarihi sur kalıntılarında 10 metre yüksekten atlayarak intihar etti.

Hastane çalışanı intihar etti !
A+ A-

Edinilen bilgiye göre, Manavgat’ta özel bir hastanenin ameliyathane bölümünde çalışan 26 yaşındaki O.D, Side tarihi sur kalıntılarında 10 metre yükseklikten atlayarakintihar etti. Olay, O.D'nin beraber çalıştığı bir arkadaşını arayarak hakkını helal etmesini istemesi ve arkadaşlarının aramaya çıkmaları sonucunda ortaya çıktı. Telefonaçarak helallik istediği arkadaşı, O.D’nin daha önce birlikte gittikleri Side Büyük Plaj mevkiindeki tarihi surlara gitmiş olabileceğini tahmin ederek 2’si kadın 4 arkadaşıyla birlikte aramaya çıktı.

33-021.jpg

Olay yerine ilk olarak gelen 2 kadın hastane çalışanı arkadaşları O.D’nin otomobilinin bulunduğu yerin yaklaşık 50 metre ilerisinde cansız bedenini görünce çığlık atmaya başladı. Kadınların çığlığı, tarihi surların yakınındaki pansiyon ve restaurantlardan duyulurken, Jandarmayı arayan vatandaşlar, tarihi surlardan kadın  feryatları yükseldiğini, tecavüz olayının söz konusu olabileceğini belirtmeleri üzerine Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Side Selimiye Karakoluna bağlı ekipler tarihi surların bulunduğu bölgeye geldi.

aa-077.jpg

O.D’nin cansız bedeniyle karşılaşan ekiplerin bilgi vermesi üzerine olay yerine gelenCumhuriyet Savcısı olay yerinde incelemelerde bulunurken olay yerindeki arkadaşlarının da ifadelerine başvuruldu. O.D’nin cansız bedeni yapılan incelemelerin ardından Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi. 

Arkadaşları evli ve 7 yaşında 1 kız çocuğu babası olan O.D’nin son günlerde ailevi sorunlar yaşadığını, bundan dolayı bunalımda olduğunu dile getirdiler.