Korkunç iddia: Kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kardeşi öldürüldü

Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kaybolan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kardeşinin ve karısının Cidde’de Pazartesi gecesi eve giren maskeli kişiler tarafından öldürüldüğü iddia edildi.

Korkunç iddia: Kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kardeşi öldürüldü
A+ A-

Beyrut'ta basılan Diyar gazetesinde yer alan habere göre, Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra bir daha haber alınamayn Cemal Kaşıkçı'nın kardeşi Ahmet Kaşıkçı ile karısı Cidde'de öldürüldü. İddiaya göre, eve gelen maskeli ve kılıçlı şahıslar Ahmet Kaşıkçı ve karısını öldürdü, Kaçıkçı'nın üç çocuğu ise kaçtı.

Ahmet Kaşıkçı’nın bir komşusu, eve giren şahısların ellerinde kılıçlar olduğunu ve kafasını koparana kadar Ahmet Kaşıkçı ve karısının başına ve omuzuna kılıç salladıklarını, Ahmet Kaşıkçı'nın üç çocuğunun kaçarak komşularının evine sığındığını söyledi. Komşular, daha sonra Suudi polislerin gelerek kendilerine dağılmalarını söylediğini ve cesetleri alıp bilinmeyen bir yere götürdüklerini, daha sonra gelen polislerin evde sabaha kadar inceleme yaptıklarını söyledi.

Ahmet Kaşıkçı’nın kaçan 18 yaşındaki oğlu Muhammed Kaşıkçı'nın kaçarak izini kaybettirdiği belirtildi. Polisin, Ahmet Kaşıkçı'nın evinin kapısını demir bloklarla kapatarak, eve kimsenin yaklaşmaması emrini verdiği kaydedildi.

Suudi Prens'in Cemal Kaşıkçı'yla ilgili talimatı ortaya çıktıSuudi Prens'in Cemal Kaşıkçı'yla ilgili talimatı ortaya çıktı

ABD'den kayıp Cemal Kaşıkçı açıklaması !ABD'den kayıp Cemal Kaşıkçı açıklaması !

İşte Cemal Kaşıkçı'nın kaybolmasıyla bağlantılı olduğu söylenen Suudi timiİşte Cemal Kaşıkçı'nın kaybolmasıyla bağlantılı olduğu söylenen Suudi timi

İHA