Müge Anlı’daki kayıp olayı kan dondurdu

ATV ekranlarında yayınlanan programda Müge Anlı'da yapılan bu açıklama canlı yayına damgasını vurdu. Kayıp kişinin oğlu canlı yayında "Babam, tuvaletini yapar bize temizletirdi. Çok işkence yapardı. Böyle bir adamın bulunmasını kim ister?" dedi.

Müge Anlı’daki kayıp olayı kan dondurdu
A+ A-

Kayıp adamın oğlu; “Babam, tuvaletini yapar bize temizletirdi. Çok işkence yapardı. Böyle bir adamın bulunmasını kim ister?” dedi.

Erzincan’da 10 yıl önce kaybolan Celalettin Polat’ın kardeşleri, ağabeylerinin öldürüldüğü şüphesiyle Müge Anlı’ya başvurdu. İddialarına göre Celalettin Polat’ı eşi ve çocukları öldürüp gömmüşlerdi. Bu iddiaların üzerine kayıp adamın oğlu Emre Polat, Müge Anlı’ya çıktı. Emre Polat’ın babası hakkında anlattıkları kan dondurdu. Babasının bulunmasını istemediği için polise görüştüğünü söylediğini aktaran Polat; “Babam bize çok işkence yapardı. Elimizle odun toplatıp, o odunları sırtımızda kırardı. Tuvaletini yapar, bize temizletirdi. Kaybolduğunda geri dönsün istemedim. Böyle bir adamın bulunmasını kim ister?” diye anlattı.