''AK Partili Recep Özel Devletin parasıyla Gülen'i ziyaret etti''

Eski AK Partili milletvekili ve Karar yazarı Mehmet Ocaktan, AK Parti'nin YSK Temsilcisi Recep Özel için "Halis muhlis FETÖ'cü" ifadesini kullanmıştı. Özel, Ocaktan'a gönderdiği metinde 2012 yılında Gülen'e yaptığı ziyaretin Adalet Bakanlığı’nın resmi bir programında gerçekleştiğini söyledi.

''AK Partili Recep Özel Devletin parasıyla Gülen'i ziyaret etti''
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Eski AK Parti Milletvekili ve Karar yazarı Mehmet Ocaktan, bugünkü yazısında 'Halis muhlis Fetö'cü" dediği AK Parti'nin YSK'daki temsilcisi Recep Özel'in açıklamalarını yayınladı. Recep Özel, gönderdiği açılamada 2012 yılında Pensilvanya'da Fethullah Gülen'i ziyaret ettiğini kabul etti. Özel, bu ziyaretin Adalet Bakanlığı'nın resmi programında yapıldığını da belirtti.

Özel'in açıklamasındaki konu ile ilgili cümle şöyle: "2012 yılında Adalet Bakanlığı’nın resmi bir programı için gittiğimiz Amerika’da o günün şartlarında o şerefsiz mahluka, terörist başına gerçekleşen ziyareti bu günlerde gündeme getirmek haysiyet cellatlığından başka bir şey değildir."

AK Partili eski vekil, AK Parti'nin kritik ismine: 'Halis muhlis FETÖ'cü'AK Partili eski vekil, AK Parti'nin kritik ismine: 'Halis muhlis FETÖ'cü'

 

Mehmet Ocaktan'ın yazısının tamamı için...

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News