Cumhur İttifakı'na Survivorgöndermeli seçim videosu

Güncelleme:

Saadet Partisi, yarışma programı Survivor'dan esinlenerek hazırladığı seçim videosunu yayımladı. Videoda “Halk oylamasıyla kimin gideceği artık belli” ifadeleri yer aldı.

14 Mayıs'ta yapılması planlanan seçimlere aylar kala Saadet Partisi, sosyal medya hesaplarından yarışma programı Survivor'dan esinlendiği bir video paylaşarak, Cumhur İttifakı'na gönderme yaptı. Parti, yayınladığı videoda, "Konseyde kimin adının çıkacağı, halk oylamasıyla kimin gideceği artık belli" ifadelerini kullandı. 

"BU BİR YARIŞMA DEĞİL, ÜLKEMİZİN GERÇEĞİ"

Yarın yapılacak Altılı Masa toplantısı öncesinde sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan Saadet Partisi, yayınladığı videoda şu ifadelere yer verdi: 

“Üç tarafı denizlerle çevrili cennet bir vatan. Aynı zamanda büyük zorluklarla dolu bir ada. Geçinmeye çalışanlar barınmaya da çalışıyor. İş arayışında olan gençler dokunulmazlığı olanlara karşı. Kimi mücadeleye devam ederken kimisi adaya veda etmek zorunda kalıyor. Ödül oyunlarından bıkanlar, işçiler, memurlar, emekliler… Hayat pahalılığını yenmeye çalışıyor. Konseyde kimin adının çıkacağı halk oylamasıyla kimin gideceği artık belli. Bu bir yarışma değil, ülkemizin gerçeği. Yaşam Mücadelesi Türkiye.”