Türkiye'de ilk kez 'flakka'' adlı uyuşturucu kullanan bir kişi görüntülendi
Şaka değil gerçek; 9 bin liraya çalıştıracak işçi bulamıyorlar !
AK Partili Şaban Dişli neden istifa etti ?

Trafikte makas, ehliyetinden etti

Trafikte makas atarken çektiği görüntüleri sosyal medyada paylaşan gencin ehliyetine el konuldu.

Trafikte makas, ehliyetinden etti
A+ A-

Trafikte aşırı hızla giderken attığı makas görüntülerini internette paylaşan Harun Taştan'ın ehliyetine 2 ay el konuldu.

İstanbul'da aracı ile seyir halinde giderken makas attığı görüntüleri internette paylaşılan harun taştan, 4 Nisan'da bu İstanbul Emniyeti Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü polisleri tarafından gözaltına alınmıştı.Tehlikeli araba kullanmak, emniyet şeridi ihlali ve trafik kurallarına uymamak maddelerinden dolayı toplam 470 lira para cezası kesilen Taştan ifadesinde "Görüntüler eskiydi. O görüntüler ile ilgili hakkımızda zaten yasal işlemler yapılmıştı.

 "O zamandan beri kimsenin hayatını tehlikeye atmıyorum" demişti. Karayolunda trafiği tehlikeye düşürmek suçlarını düzenleyen TCK'nın 179/2 maddesi gereğince de yasal işlem yapılan ve adliyeye sevk edilen Taştan hakkında dava açıldı. Sabah'tan Emir Somer'in haberine göre,Geçen yıllarda benzer bir davadan ötürü yargılanan ve cezası ertelenen Taştan'a paylaşılan ve gözaltı nedeni olan o görüntülerin eski olması nedeniyle iki ay boyunca herhangi bir aracın sürücü koltuğuna oturmama cezası verildi.