AK Parti'de bir istifa daha ! O isim istifa etti
Üniversite sınavının tarihi kesinleşti
''Darbe girişiminden bizim de, Melih Gökçek’in de haberi vardı''

FIBA'dan Büyükçekmece'ye büyük müjde!

FIBA'dan Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı'na Europe Cup için davet geldi.

FIBA'dan Büyükçekmece'ye büyük müjde!
A+ A-

Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA), Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Kulübü'ne  gönderdiği yazıda "FIBA Europe Cup'a katılmamız için başvurunuzu yapın" dedi.

"En iyi şekilde temsil edecektir"

FIBA'nın daveti büyük bir sevinçle karşılanırken Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Kulübü'de Europe Cup için gerekli çalışmalara başladı. FIBA Europe Cup'a katılacak takımlar için son kararını 23 Haziran Pazartesi günü açıklayacak. FIBA'dan gelen davetin kendisini çok heyecanlandırdığını belirten Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Kulübü ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Takımızın Europe Cup'a katılması durumunda ülkemizi ve Büyükçekmecemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum" açıklamasını yaptı.

Eldridge yuvada kaldı!

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol bir yandan Europe Cup heyecanı yaşarden diğer yandan da yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfere ağırlık verdi. Kulüp, Başantrenör Özhan Çıvgın,  teknik kadro ve yardımcı antrenörler, Ceyhun Altay ve Kahiem Seawright'tan sonra geçtiğimiz sezonun bir diğer başarılı ismi olan Osiris Eldridge ile de el sıkıştı.