Bu yöntem tek seansta zayıflatıyor

Dr. Emre Çiçek, Cooltech yöntemi hakkında bilgi veriyor.

A+ A-

Cooltech, tek seansta yağ hücrelerini dondurarak yok eden ve istediği kiloya bir türlü ulaşamayanların yüreğini ferahlatacak serin bir yöntem. Medikal CE onaylı en gelişmiş vücut şekillendirme sistemi Cooltech ile tek seansta 12 cm\'e varan incelme mümkün olabiliyor. Medikal Estetik Doktoru Dr. Emre Çiçek, bu yöntemle ilgili şöyle bilgiler veriyor:

\"Karın, kalça, bacak, bel ve kol gibi lokal kilo probleminin olabileceği bölgeler tedavi edilebiliniyor. Genellikle bir seanslık uygulamanın yeterli olduğu bu yöntemde, birden fazla bölgede kilo problemi varsa iki ya da üç seanslık uygulamalar da yapılabilir. İstenilen sonuçlara ise tedaviden sonraki 90 gün içerisinde kavuşulabiliyor.

Sağlıklı ve düşük kalorili bir beslenme şekli tercih edildiğinde ise sonuçlar daha kalıcı oluyor. Toplam 70 dakika süren, anestezi ve ağrı kesici gerektirmeyen bu acısız uygulama bitiminde kişiler hemen günlük hayatına dönebiliyor.

Uygulamadan 15-20 gün sonra sonuçlar belli olmaya başlıyor. Yağ dokusunun yoğun olduğu bölgenin lokal olarak dondurulup, vakumlanarak atıkların lenf dolaşımı ile doğal olarak vücuttan atılması sağlanıyor.\"