Erkekler bu yalanları söylüyor !

Erkeklerin, genel olarak ilişki bitirmekte kullandıkları yalanları sıralamamız gerekseydi...

A+ A-

Sevgili Olursak Arkadaşlığımız Bozulur

Günlerinizin çoğunu birlikte geçiyorsunuz ama ne olduğu belirsiz bir ilişki yaşıyorsunuz ve gelip size diyor ki: "Benim için o kadar değerlisin ki sevgili olup senin arkadaşlığını kaybetmek istemiyorum" İnanmayın! Bunu söyleyen erkek, sizi samimiyetle sevmedi; arkanızı dönüp gidin ve hayatınıza devam edin.

Seni Seviyorum Ama Birlikte Olamayız

Aşkınızdan ölüp bitiyor, çok özlüyor, çok seviyor ama birlikte olamazsınız öyle mi? Karşınızda, korkak ve yalnız günler için sizi yedekte tutmak isteyen bir erkek olabilir. Sakın inanmayın! Gereksiz yere yorulursunuz ve kendinizi haksız yere suçlarsınız.

Yanlış Zaman Yanlış Yerde Tanıştık

İşte yine yalnız günler için yedekte tutmak isteyen bir erkek sözü daha: başka zamanda, başka bir yerde tanışsaydık olurdu ama şimdi olmaz. Neden acaba?

Kalbim Hep Seninle Olacak

Ayrılma konuşmasında söylenen klasik yalanlardan biri daha: kalbim hep seninle olacak! Eh, iyi madem benimle olacak neden gidiyorsun ki? Sizce de bu işte kocaman bir çelişki yok mu? Bu söze inanmayın, kalbi sizinle kalacaksa kalsın; boş verin!

Yeniden Birlikte Olabilir miyiz?

Ayrılıp barışmalar, ayrılıp barışmalar... "yeniden birlikte olabilir miyiz, deneyebilir miyiz?" sözünü kaç kez duydunuz? İlk kez söylüyorsa evet denenebilir ama bunu iki, üç hatta dördüncü kez duyuyorsanız; inanmayın! Milyon kez de denesiniz bu ilişki olmayacak!

Kabullenin!

Size, "üzülmeyin" demeyeceğiz çünkü biliyoruz: ateş bir yere düştüğünde yakmaması mümkün değildir... Üzülün, ağlayın, aşk acısını sonuna kadar yaşayın ama kabullenin: ayrıldınız! Bu süreci en yarasız haliyle atlatmak için ayrılık konuşmalarındaki yalanlara kanmayın, o ilişki bitti ve önünüzdeki yeni aşklara yelken açın!