Sabo efsanesi Aldo ile geri dönüyor !

Herşeyin SABO efsanesi ile başladığı Aldo koleksiyonu bu sezon yeniden sevenleriyle buluşuyor.

A+ A-

Aldo, ilk kez 1972 yılında hazırladığı ikonik takunyası Frida tasarımlarını 2014 İlkbahar – Yaz koleksiyonuyla bir kez daha modaseverlerin beğenisine sunuyor. 

40 yılı aşkın süredir kadınların en önemli yol arkadaşı olan Kanadalı ayakkabı, çanta ve aksesuar markası Aldo, 2014 İlkbahar – Yaz sezonunda hem bedeninizi hem de ruhunuzu iyileştirecek. Tek yapmanız gereken birbirinden renkli tasarımlar arasından size en yakınını seçmek.

Kadın ruhunun çeşitliliği karşısında saygıyla eğilen Aldo markası sırf bu yüzden geniş bir koleksiyonla tüketicisinin karşısına çıkıyor.  Bu koleksiyonda her ruh, her beden aradığını buluyor.

Aldo’nun ikonik takunyası Frida tasarımları ilk kez 1972 yılında ortaya çıktı. 70’li yılların özgür ruhunu yansıtan koleksiyon kısa sürede ikon haline geldi. Özgür ruhu yansıtan Frida tasarımları Aldo’nun ilk kez en çok satan modelleri arasına girdi.

Bugün Frida

Frida koleksiyonu 42 yıl aradan sonra bir kez daha 2014 İlkbahar – Yaz koleksiyonuna da damga vurmaya hazırlanıyor. Ruhun özgür ve yaratıcı tarafına hitap eden Frida koleksiyonu, tepeden tırnağa değişime ilham vermeye devam ediyor.