United Colors of Benetton yeni koleksiyonunu tanıttı

United Colors of Benetton’un “Clothes for Humans” koleksiyonu, moda editörlerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikle tanıtıldı.

A+ A-

Her sabah seçilen giysilerin, günün devamındaki duygu ve düşünceleri etkilediği fikrinden yola çıkan United Colors of Benetton, insanların kendilerini en iyi şekilde yansıtabilecekleri üç seri sunuyor. İş yaşantısı ve özel anlar için Dress Up, rahatlığı ön planda tutan rafine tarzıylaDress Down ve sportif anlayışla yaratılan Dress to Move…

Ofiste ışık saçmak için “Dress Up”…

Dress Up serisi, sofistike kombinlerle etkileyici bir ofis tarzı yaratıyor. Kaşmir ve ipek gibi doğal malzemelerle renklerin büyülü uyumunun yanı sıra, modern bir siluet ve şık bir stil sunuyor. Dress Up kadın koleksiyonu,70’lerin ince ve keskin hatları, parlak renkli işlemeli trikolar ve balıkçı yakalarla dikkat çekiyor. Sivri uçlu babetler, örgü saplı çantalar ve parlak deri Beatle botlar büyülü bir ofis tarzının tamamlayıcı aksesuvarları arasında yer alıyor. Dress Up erkek koleksiyonu, minimal ve kusursuz stiliyle dikkat çekiyor. Zamansız balıkçı yakalar alışılmadık renklerle yeniden hayat bulurken, şık flanel pantolonlar kruvaze paltolarla buluşuyor.