Seçim sonuçları hayırlı olsun

Güncelleme:

Tüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkan Levent Küçük yazdı: Seçim sonuçları hayırlı olsun

2.Tur Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ülkemiz için hayırlı olsun. Ülkemizin refah ve huzuru için toplumdaki siyasi kutuplaşmanın, birbirimizi ötekileştirmenin acilen bir tarafa bırakılarak, ülkemizin refah ve huzuru amacıyla, hep birlikte daha çok çalışmalı, daha çok üretmeliyiz. Hep birlikte TÜRKİYE olmalıyız.

Seçimler ve kişiler gelip geçer, aslolan seçmen iradesinin sandıklara yansıyarak, demokrasi anlayışı içerisinde sonuçlarına saygı gösterilmesidir. Ayrıca, siyasi partiler ve liderleri tarafından seçim sonuçları iyi analiz edilerek, seçmen mesajları iyi anlaşılmalıdır. Meydanlarda söylenen sözler, verilen vaatler hayata geçirilmelidir. Hizmet yarışı başlamalıdır.

Kızım, “21 yıldır Erdoğan vardı, 5 yıl sonra 27 yaşına geldiğimde yine Erdoğan olacak” diyor. Oy verin veya vermeyin, destekleyin veya desteklemeyin ortada peş peşe kazanılmış bir başarı öyküsü gerçeği var. 13.Cumhurbaşkanı seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ı tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum.

Seçimlerde medeni bir şekilde yarışan Maliyeden Üstadım Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu tebrik ediyor, seçim sürecini bir demokrasi şöleni anlayışında sürdüren cefakar tüm partilileri içten kutluyorum. 

Siyasi kutuplaşma ve ayrışmayı hep birlikte bir tarafa bırakarak, kazanan ülkemiz olsun, kazanan milletimiz olsun, kazanan TÜRKİYEMİZ olsun diyorum.

Saygılarımla.
Levent Küçük