Adele hayranının Türk olduğunu öğrenince...

Dünya starı Adele, hayranının Türk olduğunu öğrenince boynuna sarıldı.

Adele hayranının Türk olduğunu öğrenince...
A+ A-

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele, Amsterdam konserinde hayranının doğum gününü kutlarken Türk olduğunu öğrenince boynuna sarılıp "Benim ailemin de bir kısmı Türk" dedi.

Hello şarkısı ile dünyada izlenme rekoru kıran Adele ,Amsterdam konserinde Türk hayranına sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele'in Amsterdam konserinde hayli renkli ve özel anlar yaşandı.

BÜYÜK BİR SÜRPRİZLE KARŞILAŞTI

Adele'in koyu bir hayranı olan Murat Balçık, eşi ve dostları ile doğum gününün şerefine Adele konserini izlemeye gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaştı.

"BENİM DE AİLEMİN BİR KISMI TÜRK"

 Adele' in konser sırasında" bugün kimlerin doğum günü "sorusuna o gün doğum günü olan 40-50 kişilik bir kalabalıkla birlikte el kaldıran Murat Balçık'ı bir anda sahneye davet eden ünlü şarkıcı Balçık'a nerelisin sorusunu yöneltti.

TÜRK OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE BOYNUNA SARILDI

Murat Balçık'ın "Türk'üm" cevabını vermesiyle bir anda hayranının boynuna sarılıp benim ailemin de bir kısmı Türk diyen Adele, sonrada Happy Birthday Dear şarkısını Balçık için özel olarak seslendirerek onu yerine yolladı.

TEKRAR SAHNEYE ÇAĞIRDI

Sahneden inen Balçık "aaa Adele selfieyi unuttum" diye seslenince de Adele "özür dilerim benim hatam" diyip Türk hayranını tekrar sahneye çağırarak birlikte selfie çekti.