Aleyna Tilki'den ''mini'' kazaya ilginç çözüm

Aleyna Tilki'den ''mini'' kazaya ilginç çözüm
Güncelleme:

Bir süredir sahnelerden uzak kalan ve "ölmemi istiyorlar" isyanıyla dikkat çeken Aleyna Tilki, KKTC'de sevenleriyle buluştu. Mini bir elbise ile sahneye çıkan güzel şarkıcı hem yeni imajı hem de mini eteği için aldığı önlem ile dikkat çekti.

Bir süredir sahnelerden uzak kalan şarkıcı Aleyna Tilki, uzun bir aradan sonra yeni imajı ile Kıbrıs'ta sevenleriyle buluştu.  Kısa bir süre önce saçlarını kestiren Tilki, Süper minisiyle de adından söz ettirdi.

Süper minisiyle sahneye çıkan ve iddialı seçimiyle adından söz ettiren Tilki, frikik vermemek için de şortla önlem aldı.

Aleyna Tilki, geçtiğimiz ay sahnelere çıkışının engellendiğini öne sürmüştü:

"Varoluşumdan ve duruşumdan dolayı sahnelerimin iptal edildiğini, bazı yerlerden banlandığımı artık zaten biliyorsunuz. Bir de beni çocukluğumdan beri canım pahasına vicdansızca çalıştıran insanlar, bugün daha fazla para kazanmak için beni ait olduğum sahnelerden alıkoymaya çalışıyorlar. Beni çalıştıranların yanındaki sektörü domine eden sanatçılar da bu durumu en çok destekleyen insanlar. Hem de çok iyi bildiğiniz isimler bunlar. Benim hayatımda sizin hayalinizdeki paradan çok daha büyük bir konforum var, o da ait olduğum yerde şarkı söylemek!"