Burcu Esmersoy'un zor anları

2 ay önce ayrıldığı eşi Berk Suyabatmaz'ın oyuncu Berrak Tüzünataç ile birlikte olduğunu öğrenen Burcu Esmersoy, muhabirleri görünce ne yapacağını şaşırdı.

A+ A-

15 ay önce yurt dışında nikah masasına oturan sunucu Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz, 2 ay önce tek celsede boşandı. Suyabatmaz, boşanmadan kısa süre sonra oyuncu Berrak Tüzünataç ile görüntülendi. Bir etkinliğe katılan Esmersoy, eski eşinin aşk kaçamağını öğrenince şaşkınlığa uğradı.

BERRAK VE BERK BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİ
Berk Suyabatmaz, önceki akşam Bomonti'de başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç ile kahve içerken görüntülendi. Gazetecileri fark edince koşar adımlarla mekanın iç kısmına geçen ikili, kısa süre sonra mekandan ayrı ayrı çıktılar.

ESKİ EŞİNİN YENİ SEVGİLİSİNİ DUYUNCA ŞOKE OLDU
Bir davete katılan Burcu Esmersoy, muhabirlerin özel hayatıyla ilgili sorular soracağını öğrenince ellerini ovuşturmaya başladı. Esmersoy, 2 ay önce boşandığı eşi Berk Suyabatmaz'ın oyuncu Berrak Tüzünataç'la birlikte olduğunu duyunca ne yapacağını bilemedi. Tüzünataç ve Suyabatmaz'ın ilişkilerinin onlar evliyken başlamadığını söyleyen Esmersoy, "İki bekar insan. Eğer ilişkileri varsa da beni hiç ilgilendirmez" dedi.

APAR TOPAR AYRILDI
Her zaman samimi ve eğlenceli kişiliğiyle bilinen güzel sunucunun gergin halleri ise dikkatlerden kaçmadı. Morali bozulan sunucu, apar topar muhabirlerin yanından ayrıldı.

Burcu Esmersoy'un eski kocası, ünlü oyuncuyla yakalandıBurcu Esmersoy'un eski kocası, ünlü oyuncuyla yakalandı