Gülşen’den zehir zemberek tepki!

Gülşen’den zehir zemberek tepki!
Güncelleme:

İzmir depreminin ardından sorumluların cezalandırılmasını isteyen şarkıcı Gülşen, çok sert açıklamalarda bulundu. Gülşen, “Yuvaları mezara çevirenlerden bunun hesabını soracağız diyecek olan devlet yetkilisi neredesin?” paylaşımında bulundu.

İzmir’de meydana gelen 6.9 büyüklüğündeki depremde 114 vatandaşımız hayatını kaybederken, 1035 vatandaşımız da  yaralandı. Tüm Türkiye’nin gündemi ise depremin ardından sorumluların cezalandırılması gündemden düşmüyor.

İzmir depreminin ardından sorumluların cezalandırılmasını isteyen şarkıcı Gülşen de, “katillerin cezalandırılacağını bilmek hepimizin hakkı” ifadeleriyle iktidara çağrıda bulundu.

“KATİLLERİN CEZALANDIRILACAĞINI BİLMEK…

“Gülşen yaptığı açıklamada, “Kumdan evlerle hayatı zindana, yuvaları mezara çevirenlerden bunun hesabını soracağız diyecek olan devlet yetkilisi neredesin? İçimiz kan ağlıyor. Bu ülke insanının sahipsiz, değersiz olmadığını, katillerin cezalandırılacağını bilmek, başta evladını anasını babasını bu haksız ölümle kaybedenlerin, sonra da hepimizin hakkı” ifadelerini kullandı.