için kaldı

Hadise'den ''Reza Zarrab'tan hamile kaldı'' iddialarına çok sert yanıt

Hadise'den ''Reza Zarrab'tan hamile kaldı'' iddialarına çok sert yanıt
Güncelleme:

Ebru Gündeş'in eski eşi Rıza Zarrab'dan hamile kaldığı yönünde çıkan dedikodulara sosyal medya hesabından yanıt veren Hadise olay olacak ifadeler kullandı.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programının yorumcularından Deniz Akkaya, ünlü şarkıcı Hadise hakkında magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı.

 Deniz Akkaya: Hadise'nin Zarrab'la ilişkisi hamile kaldığı için bitti

Hadise hakkında duyduğu iddiayı canlı yayında anlatan Deniz Akkaya, "Reza Zarrab'la ilişkisi hamile kaldığı için bitti" dedi. Programdaki diğer yorumculardan Seren Serengil ise "Kaan Yıldırım ile ilişkisi de bu sebeple bitti" yorumunu yaptı.

Hadise'den Deniz Akkaya'ya Rıza Zarrab yanıtı 

Bu iddia sonrası gözlerin çevrildiği Hadise'den konuyla ilgili ilk yorum geldi. Sosyal medya hesabından İngilizce bir video paylaşarak "Söylemezsem Olmaz" programını hedef alan Hadise, kendisi hakkında çıkan dedikodulara ağır ithamlarla göndermede bulundu.

"Bir aptal konuştuğu zaman dikkatlice dinleyin"

Hadise'nin paylaşımında şu ifadeler yer aldı: "Bir aptal, konuştuğu zaman dikkatlice dinleyin. Çünkü bir aptal konuşurken onu dinlemek önemlidir. Çünkü onun ne yapacağını bilmek, ne yapmayacağını bilmek kadar önemlidir."