Leyla ile Mecnun'un yeni sezonundan ilk fragman

Güncelleme:

"Leyla ile Mecnun" yeni sezonuyla 31 Aralık'ta Exxen'de yayınlanacak. Dizinin ikinci sezonundan ilk fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz Eylül ayında Exxen'de ekranlara geri dönen Leyla ile Mecnun dizisinin ikinci sezonundan fragman yayınlandı. Senaristliğini Burak Aksak'ın yönetmenliğini ise Onur Ünlü'nün yaptığı dizi, 31 Aralık akşamı yeni sezonuyla izleyicilerle buluşacak.

TRT 1 ekranlarından 3 sezon boyunca yayınlanan absürt komedi "Leyla ile Mecnun", geçtiğimiz sezonda Acun Ilıcalı'nın platformu Exxen ile yeniden ekrana taşındı. Aynı kadro ve aynı hikâye üzerinden ilerleyen dizinin başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Deniz Işın, Osman Sonant gibi isimler yer alıyor. 

 LEYLA İLE MECNUN DİZİSİ NASIL BİTTİ?

Şubat 2011 ile Ocak 2014 tarihleri arasında 3 yıl boyunca TRT ekranlarında seyircilerin karşısına çıkan Leyla ile Mecnun, türünün Türkiye’deki en başarılı örneklerinden biri olarak kabul edilen bir absürt komedi dizisiydi. Konuları ele alış biçimiyle oldukça geniş bir izleyici kitlesi oluşturmayı başaran dizi, Gezi Parkı eylemlerinin ardından hükümet tarafından hedef gösterilmiş ve final yapmadan ekranlara veda etmişti.