Yasemin Sakallıoğlu Jet Sosyete'ye veda etti

TV8'de ekrana gelen Gülse Birsel imzalı komedi dizisi Jet Sosyete'nin 37. son bölümünde Kumsal karakteri nişanlanarak memleketine döndü ve böylelikle Kumsal'ı oynayan Yasemin Sakallıoğlu da Jet Sosyete'ye veda etmiş oldu.

Yasemin Sakallıoğlu Jet Sosyete'ye veda etti
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Mayıs ayında final yapacak olan Jet Sosyete'nin 18 Nisan Salı ekrana gelen bölümünde Kumsal karakteri herkesten gizli bir şekilde nişanlandığını açıkladı.

Diziye sezon başında dahil olan Yasemin Sakallıoğlu (Kumsal), son bölümde nişanlanıp senaryo gereği memleketine dönerek diziden ayrıldı. Kumsal'ın memleketinde gizlice nişanlandığı kişinin, Avrupa Yakası ve Yalan Dünya'da rol alan Dursun (Ömür Arpacı) karakteri olarak gösterilmesi de dikkat çekti.

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı Jet Sosyete dizisi 2 Mayıs'ta ekrana gelecek olan 39. bölümüyle final yapacak. Dizinin yeni sezonda dijital bir platformda ve daha kısa bölümler halinde devam etmesi planlanıyor.

Jet Sosyete'nin ipi çekildi; dizi erken final yapıyorJet Sosyete'nin ipi çekildi; dizi erken final yapıyor

 

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News