Asla Vazgeçmem bu hafta çok konuşulacak !

Asla Vazgeçmem, bu hafta yine heyecan dolu bir bölümle izleyicileriyle buluşacak.

Asla Vazgeçmem bu hafta çok konuşulacak !
A+ A-

“Asla Vazgeçmem”’in yeni bölümünde; Hamile olduğunu öğrenmesiyle şaşkına dönen Nur, her şeye rağmen mutlu ve umutludur. Yiğit’e bir an önce müjdeyi vermek ister ancak hiçbir şey beklediği gibi gitmez. Elmas’ın yeni oyunuyla altüst olan Yiğit bunun acısını Nur’dan çıkarır. Yiğit’le konuşmaya fırsat bile bulamayan Nur, hamilelik haberiyle kahrolan Aytül’ün hedefindedir.

İclal, hatırladığı geçmişin ağırlığı altında Yiğit’e artık bambaşka bir kadın olduğunu ispatlamaya çalışırken, Yiğit Elmas’ın oyunu yüzünden hem Nur’u hem de İclal’i korumak zorundadır. Nur, hamileliğini sessiz sedasız yaşarken, Yiğit de İclal de saklı gerçeklerle yüzyüze gelir. 

Yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”de başrolleri, Tolgahan Sayışman (Yiğit) ve Amine Gülşe (Nur) paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda; Şafak Pekdemir (İclal), Ayşegül Günay (Aytül), Tugay Mercan (Cahit), Yonca Cevher (Nazan), Ümit Yesin (Tayyar), Hülya Gülşen Irmak(Hafize), Tuğçe Kumral (Elmas), Yağızkan Dikmen (Emin), Poyraz Bayramoğlu (Mert) ve Hakan Dinçkol(Fırat) rol alıyor.

“Asla Vazgeçmem”, Perşembe akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!