Filinta'da işler yine karışıyor!

Filinta 'Bin Yılın Şafağında', her cuma Saat 20:00'da TRT1’de...

Filinta'da işler yine karışıyor!
A+ A-

Es Film’in yapımcılığını üstlendiği TRT’nin sevilen dizisi Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’da bu hafta işler yine karışıyor.

Filinta Mustafa, mayınlarla döşenen yolda canı pahasına, çocukları kurtarmak ve kirli planlarla Osmanlı’yı yok etmeye çalışan Kardeşlik Teşkilatını yok etmek için mücadele eder.  

Dizinin bu hafta yayınlanacak 32. Bölümünde olacaklar:

Bir tarafta çocuklar, diğer tarafta Farah…

Maruf ile Filinta Mustafa kusursuz bir mücadeleye girer. Ve bu yol üzerinde mayınlar vardır… Filinta Mustafa’nın canı tehlikededir. Bu alandan sağ kurtulmak, çocukları sağ salim teslim etmek mümkün olacak mıdır? Göreceğiz.

Celal'in (Rıza Kocaoğlu) gözü dönmüştür, Farah’ı (Berrak Tüzünataç) Osmanlı’nın elinden kurtarmak uğruna neler yapacaktır? Ancak bunca sıkıntının üzerine canını  sıkacak bir olay yaşayacak ve yeni ‘Padre  olmanın bedelini ağır mı ödeyecektir?

İngiliz Sefiri (Uğur Taşdemir), Davut Paşa’yı (Mustafa Avkıran) görmek ister. Acaba kafasında hangi planlar vardır?  

Farah’ı konuşturma işine bu kez Leyla (Asena Tuğal) dahil olacaktır.  Acaba Tabibe Leyla bu konuda başarılı olacak mıdır? 

Yüce Efendi- Kenan Miloş (Suavi Eren) o yenilmez gücünün sarsıldığı hissini hangi olayla yaşayacak? Ve yanı başından ayrılmayan, kendisine sadık olan Alexander’a ilginç bir plandan söz edecektir…   

Abdullah’ın (Kamil Güler) müthiş araştırmacı zekası onu çocuklarla ilgili bazı belgelere ve şifrelere sürükleyecektir.  

Süreyya (Nur Fettahoğlu) bankanın olağanüstü  toplantısında şaşırtan bir çıkış yapacak… Ve Boris (Serhat Tutumluer), bu toplantı öncesinde kiminle görüşecektir?

Osmanlı Karargâhının yeni planı İstanbul’un tüm okullarının dökümünü yapmaktır. Karargâh, bunu hangi sebeple yapacak ve nereye ulaşacaktır?

Yönetmenliğini Osman Kaya’nın üstlendiği, başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Gülşah Şahin, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Şahin Karakuş, Özgür Onan, Yavuz Sepetçi,  Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin ve konuk oyuncular Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz ile bu haftaki sürpriz rolüyle konuk oyuncu olarak Naşit Özcan’ın da yer aldığı Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ dizisi 32. Bölümüyle 23 Ekim Cuma ve her Cuma Saat 20:00'da TRT1’de…