Yılanların Öcü'nde acı gerçekler ortaya çıkıyor

Yılanların Öcü, yarın akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

A+ A-

Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Yılanların Öcü, bu hafta yine heyecan dolu bir bölümle Show TV’de izleyicileriyle buluşacak. Koliba Film imzalı dizi, yarın akşam sürpriz gelişmeleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek.

Yılanların Öcü’nün yarın akşam Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünde; Fatma, Bayram’ın kurtulmasını garanti altına aldıktan sonra Kamuran’ın teklifini kabul etmiş görünür. Niyeti Kamuran’ı öldürerek ondan ebediyen kurtulmak, Kamuran’a hakkettiği cezayı vermektir. Fakat olaylar planladığı gibi gitmez. Eski sağlığına kavuşmuş olan Kamuran, silahı elinden almayı başarır ve Fatma’ya zorla sahip olmaya kalkışır. Fatma, Kamuran’ın elinden kurtulmayı başarabilecek midir?

Bayram ise gerçek suçlunun teslim olduğunu, kendisinin aklandığını öğrenir. Bu kadar kolay bir şekilde suçsuz olduğunun ortaya çıkması kafasını kurcalıyordur. Fatma’ya ulaşmaya çalışsa da başaramaz.

Bayram tahliye olduğu gün Fatma’yı göremeyince Irazca’ya ve Mehmet’e onun neden kendisini karşılamaya gelmediğini sorar. Bayram, onlardan, Fatma ile ilgili hiç beklemediği, çok acı bir gerçeği öğrenir.