Vatandaşa zorunlu olan kural artık Suriyelilere serbest
Hükümet zam teklifini açıkladı, memur yanıt verdi
Dikkat ! İstanbul'a uyarı üstüne uyarı geliyor

Dukan'ın sağlıklı ve lezzetli ürünleri artık Türkiye'de !

Dr. Dukan, mini kraker, gevrek, bisküvi, bar gibi birbirinden lezzetli, sağlıklı ve hafif ürünleriyle şimdi de Türkiye’de…

A+ A-

Dünyaya Dukan metodunu tanıtarak, milyonları forma kavuşturan, kitaplarıyla sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı olarak sunan ve imkansız sanılan kiloların gözle görülür şekilde verilmesini sağlayan ünlü Fransız Doktor Pierre Dukan, yulaf kepeği mucizesi ile benzersiz lezzetler yarattı.

Kalori hesabı yapmadan, lif oranı yüksek ve yulaf kepeği içeren mini krakerler, kırmızı meyveler ve karamel olmak üzere 2 farklı lezzet seçeneği ile sunulan gevrekler, fındıklı, vanilyalı, tarçınlı, Hindistan cevizli, çikolatalı bisküviler ve keten tohumlu, fındıklı çikolatalı barlar ile günün her saatinde bu lezzetli ara öğünlerle sağlıklı tokluğu hissedeceksiniz.

Birbirinden sağlıklı, glisemik indeksi düşük, lif oranı yüksek, beyaz un, şeker ve yağ içermeyen Dukan lezzetleri ideal kilonuza ve formunuza ulaşmanız için birebir!

Türkiye’de raflarda yerini alan Dukan ürünleri ile açlık hissinizle vedalaşacak, daha sağlıklı beslenerek, daima forma kalacaksınız!