Beşiktaş yeni sponsorunu açıkladı

Dünyanın ilk tokenize şirketlerinden biri olan GM Bilişim, Beşiktaş'ın hentbol şubesine forma sırt sponsoru oldu. Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Sürmen, "GM Bilişim’e Kulübümüze vermiş oldukları destek nedeniyle teşekkür ediyor, anlaşmanın iki taraf için hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Beşiktaş Jimnastik Kulubü'nün Hentbol şubesi, yeni sponsorunu resmi internet sitesi aracılığıyla duyurdu. Siyah beyazlılar, dünyanın ilk tokenize şirketlerinden biri olan GM Bilişim ile forma sırt sponsoru anlaşması yaptı.

Sponsorluk anlaşmasının lansman töreni, Taraftar ve Süleyman Seba ile Akatlar Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Bilgihan Sürmen ve GM Bilişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Demirci’nin katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

"KIYMETLİ MARKALARLA İŞ BİRLİĞİ VE SPONSORLUK ANLAŞMALARI İMZALADIK"

Taraftar ve Süleyman Seba ile Akatlar Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Bilgihan Sürmen, “Göreve geldiğimizden beri Türkiye’nin alanında öncü ve kıymetli markalarıyla iş birliği ve sponsorluk anlaşmaları imzaladık. GM Bilişim ile Beşiktaş Aygaz Takımımızın forma sırt sponsorluğu konusunda anlaşmaya vardık. GM Bilişim’e Kulübümüze vermiş oldukları destek nedeniyle teşekkür ediyor, anlaşmanın iki taraf için hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

"ANLAŞMASININ HER İKİ TARAFA DA HAYIRLI OLMASINI DİLERİM"

Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımımıza sponsor olmaktan gurur duyduklarını ifade eden GM Bilişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Demirci, “Türkiye’nin en köklü spor kulübü Beşiktaş JK ve dinamik, başarılı hentbol takımlarından biri olan Beşiktaş Aygaz Erkek Hentbol Takımı ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasının her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerim. Sponsorluk anlaşmasının gerçekleşmesinde gayretleri bulunan Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Uğur Özçayır ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Ömer Reşad Kayran’a teşekkür ederim.” diye konuştu.

GM Bilişim A.Ş. ve GMCOIN hakkında:

Türkiye’nin öncü Yönetilebilir Bilgi İşlem Hizmetleri ve Servisleri kurumu ve katma değerli BT Hizmetleri sağlayıcısı GM Bilişim A.Ş. 2009 yılında kuruldu. 11 yıldır yüzlerce kurumda binlerce bilgi işlem sisteminin desteğini ve servisi uluslararası standartlar kapsamında veren kurum 2016 yılı ile birlikte blokzinciri projelere yönelmeye başladı. 2019 yılında GMCOIN’i devreye alan GM Bilişim A.Ş. halihazırda Singapur, Güney Kore, Çin, ve Asya’da büyük bir pazar elde etmeyi hedeflemekte. Fintech temelli projelerin ilk ayağı olan GMCOIN ek olarak Avrupa ve Kuzey Amerika pazarı başta olmak üzere tüm dünyada iş odaklı ve çok katmanlı blokzinciri temelli süreçleri ile KOBİ’lere değer katmayı amaçlamakta. GM Bilişim A.Ş. bununla birlikte siber güvenlik ve istihbarat süreçlerinde Singapur, Bulgaristan, Hong Kong, Fransa, Brezilya gibi ülkelerde iş ortakları ile birlikte değer katmakta.