A Milli Takım kampını terk etti

A Milli Takım kampını terk etti
Güncelleme:

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz'un ekibine dahil olan Spezia U19 Teknik Direktörü Tuğberk Tanrıvermiş, göreve başladıktan 24 saat sonra kamptan ayrıldı.

Fanatik'ten Yakup Çınar'ın haberine göre; 2022 Dünya Kupası yolunda Cebelitarık ve Karadağ gibi iki kritik maça çıkacak A Milli Takım'da flaş bir ayrılık yaşandı.

A Milli Takım'da Stefan Kuntz'un ekibine katılan Spezia U19 Teknik Direktörü Tuğberk Tanrıvermiş apar topar kampı terk etti. Tanrıvermiş, sadece 24 saat görevde kaldı.

Tanrıvermiş'in bu tavrında, Kuntz'un, "Kendisini iki maç için ağırlıyoruz" sözlerinin etkili olduğu kaydedildi.

NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Alman çalıştırıcının pazartesi günü, "Tuğberk Tanrıvermiş kendisi bizimle bir iş birliği düşüncesinin sonucu olarak burada. Kendisini iki maç için ağırlıyoruz. Hamit Altıntop kendisinin daha önce genç milli takımlarda yaptıklarını da göz önünde bulundurarak iki maçlık aramıza davet ettik" şeklindeki açıklaması genç hocayı rahatsız etti. 32 yaşındaki teknik adamın 24 saat görevde kaldıktan sonra kamptan ayrıldığı öğrenildi.

TUĞBERK TANRIVERMİŞ KİMDİR?

Ülkemizde Galatasaray altyapılarında çalışan, 2017-18 sezonunda Igor Tudor ve Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Tuğberk Tanrıvermiş sezon sonunda Roma U15 takımının başına geçmişti. İtalya'da şampiyonluk yaşayan genç hoca sezon başında Spezia'nın yolunu tutmuştu.

Fanatik