için kaldı

Fenerbahçe Dnipro maçı hangi kanalda ?

Fenerbahçe Dnipro maçı hangi kanalda ?

Fenerbahçe Dnipro maçı ile hazırlık kampında en ciddi provalardan birini oynayacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde finalist olan Dnipro Fenerbahçe karşısında Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda sahne alacak. Peki Fenerbahçe Dnipro maçı ne zaman saat kaçta hangi kanaldan canlı olarak yayınlanacak?

Fenerbahçe Dnipro ile oynacağı hazırlık maçı ile ideal kadrosunu oluşturmak için provalara devam ediyor. Geçtiğimiz gün Sivasspor ile oynadığı maçı 3-2 kazanan Fenerbahçe'de moraller yüksek. Şimdi gözler Ukrayna'nın önemli ekiplerinden Dnipro ile oynanacak hazırlık maçında olacak. Peki Fenerbahçe Dnipro maçı ne zaman saat kaçta hangi kanaldan canlı olarak yayınlanacak? İşte detaylar

Fenerbahçe Dnipro maçı bu akşam saat 21:00'da başlayacak. Karşılaşma D-Smart 77. kanaldan naklen yayınlanacak

Hazırlık maçlarına devam eden Fenerbahçe Ukrayna'nın önemli ekiplerinden Dnipro'yu ağırlayacak. Geride kalan sezonun UEFA Avrupa Ligi finalisti Dnipro ile yapılacak maç, 15 Temmuz Çarşamba günü Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda saat 21.00'de başlayacak. Yeni transfer edilen yıldız futbolcularını ilk defa ciddi bir maçta görecek olan maça Fenerbahçe taraftarının büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Maçı DSmart Spor canlı olarak yayınlayacak. Geride kalan sezonun UEFA Avrupa Ligi finalisti Dnipro ile yapılacak maç, 15 Temmuz Çarşamba günü Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda saat 21.00'de başlayacak. Yeni transfer edilen yıldız futbolcularını ilk defa ciddi bir maçta görecek olan maça Fenerbahçe taraftarının büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Maçı DSmart Spor canlı olarak yayınlayacak. Fenerbahçe'de süper yıldızlar Saraçoğluna ilk kez çıkacaklar ve maçın bilet fiyatlarıda Fenerbahçe tarafından açıklandı işte o açıklama: Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Fenerbahçemiz ile son UEFA Avrupa Ligi finalisti FC Dnipro arasında 15 Temmuz Çarşamba günü saat 21.00’de Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak.

Bilet fiyatları ise şu şekilde:
 
Migros Tribünü: 70,00 TL

Okul Açık Tribünü: 70,00 TL

Fenerium Üst H-I Blok: 90,00 TL

Fenerium Alt H Blok: 175,00 TL

Fenerium Alt G Blok: 220,00