Yılmaz Vural'dan olay açıklama !

Yılmaz Vural'dan olay açıklama !

Yılmaz Vural, Fenerbahçeli Gökhan Gönül ve Volkan Demirel'in Galatasaray derbisinden sonraki açıklamalarının tribüne oynamak olduğunu iddia etti.

Yılmaz Vural'ın Gökhan Gönül ve Volkan Demirel ile ilgili görüşleri şöyle:

"TRİBÜNE OYNAMAYIN"
Kardeşim altı hafta kalmış oyuncusu antrenörü ile kavga ediyor, takım içi dinamik bozulmuş, Volkan ve Gökhan çıkıyor bir demeç veriyorlar sanki onlar bu işin içinde değilmiş gibi. Ben tedbir alacağım şunu yapacağım, kardeşim oynamayın tribüne, sen ne tedbiri alacaksın? Sen de orada bir oyuncusun alt tarafı.

"SENİN ANTRENÖRÜN HİKAYE DEMEK BU"
Ben bugün görüyorum gazetelerde Volkan'a yetki veriyor istediğini yapabilirsin, kadro dışı bile bırakabilirsin diyor. Bu ne demektir biliyor musun, senin antrenörün hikaye demektir. Oyuncuya diyor ki sen her şeyi yapabilirsin. Antrenörün ne iş yapar orada, bu disiplini sağlayacak olan kaptanın mı, antrenörün mü senin? 3-4 Milyon Euro verdiğin adamı sinek ikili durumuna düşürüyorsun, ondan sonra adamdan başarı bekliyorsun.

"OYUNCU BİLİYOR Kİ ANTRENÖR HİÇ"
Oyuncu biliyor ki burada antrenör bir hiç. Gidip hatta bir maç konuşmasında ona küfür edebilecek derece, hakaret edecek cesaret buluyor kendisinde.

"PEREİRA'YI YALNIZ BIRAKMIŞLAR"
Antrenörü öyle yalnız bırakmışsın ki, bir de diyorsun ki sen bu takımı başarılı yap."