Ünlü futbolcudan ''günde 12 kez cinsel ilişki'' itirafı

Ünlü futbolcudan ''günde 12 kez cinsel ilişki'' itirafı
Güncelleme:

Paris Saint- Germain'in yıldızı ünlü futbolcu Mauro Icardi'nin çıplak pozlarıyla konuşulan eşiyle günde 12 kez cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

İtalyan eski futbolcu Daniele Adani, katıldığı bir canlı yayında Icardi ile Wanda Nara'nın günde 12 kez cinsel ilişkiye girdiklerini duyduğunu söyledi.

Adani canlı yayında yapılan sohbet sırasında Icardi'nin eşi Wanda Nara ile günde 12 kez cinsel ilişkiye girdiklerine dair söylentiler duyduğunu açıkladı. Adani ayrıca PSG kaybettiği zaman Icardi'nin Nara'yla cinsel ilişkiye girmediğini ifade etti.

Daha önce yaptığı açıklamada Icardi'nin cinselliğe bakış açısını duyuran Wanda Nara, "Futbolcular maçlardan önce cinsel ilişkiye girmeyi deneyebilir ancak Mauro çok profesyonel bir futbolcu. Maçlardan önce hiçbir şey yapmıyor. Eğer maçı kazanmışlarsa akşam eve geldiği zaman cinsel ilişkiye girmek istiyor. Kaybettikleri zaman yüzüme bile bakmak istemiyor" ifadelerini kullanmıştı.

 İddialı pozlarıyla sık sık adından söz ettiren Wanda Nara aynı zamanda eşi Mauro Icardi'nin de menajerliğini üstleniyor.