• Dışişleri Bakanı'ndan son referandum anketi
  • Yunan hastalar Türkiye'ye geliyor
  • Erdoğan: Galatasaray'ın kararını hafif buluyorum
  • Erdoğan noktayı koydu: ''İspat et istifa edeceğim''
  • Başbakan'dan flaş seçim barajı açıklaması
YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

BOR PANCAR KOOPERATİFİ YENİ BAŞKANINI SEÇECEK

Bor Pancar Kooperatifi Yeni Başkanını Seçecek

46 bin üyesi olan Pancar Ekicileri Kooperatifi olağanüstü kongresi seçimli olacak.

Bor Pancar Ekicileri Kooperatifi olağanüstü kongreye gidiyor.

46 bin üyesi olan Pancar Ekicileri Kooperatifi olağanüstü kongresi seçimli olacak. Kongrede Ovacık eski Belediye Başkanı Osman Kendirli ve yönetimi kurulu adayları Niğde Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar, Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Fatih Eriş ve Nedim Koyuncu ile aday olacaklar.

Pazar günü saat 10.00'da Bor 100. Stadyumunda gerçekleşecek kongrede Osman Kendirli, yönetimi kurulu adayları Niğde Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar, Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Fatih Eriş ve Nedim Koyuncu mavi renkli oy pusulası ile seçime katılacaklar.

Kooperatif Başkan adayı Osman Kendirli, yönetim kurulu adaylarında Niğde'nin çiftçisinin her zaman sorunlarını çözen adaylarla seçime gireceklerini söyledi.

Başkan Kendirli, Pancar Kooperatifinin çalışmalarını artıracağını ve şubelerini çoğaltarak çiftçiye en iyi hizmeti götüreceklerini söyledi.

Kooperatif Güzel Yönetilmiyor

Kendirli, "Pazar günü Pancar Kooperatifi olağanüstü seçime gidiyor. Niğde Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar, Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Bor ilçemizden Fatih Eriç ve Aksaray'dan Nedim Koyuncu ile birlikte seçime aday olduk. Kooperatifin güzel yönetilmediği ve yeterince çiftçiye hizmet vermediği için Niğde'nin ve Aksaray'ın çiftçi temsilcileriyle hizmet etmek için aday olduk. Bor Ziraat Odamızda bizim yanımızda bizleri destekliyor. Niğde bölgemizde pancar kooperatifi 2 tane mağaza ile temsil ediliyor. Biz seçildikten sonra mağazalarımızı çiftçimizin ulaşabileceği merkezi yerlerde açıp çiftçilerimize daha çok ekipman, gübre gibi malzemeleri çiftçimizin hizmetine sunacağız. Bunun yanında mağazalarımızda Ziraat Mühendisleri bulunduracağız ve çiftçilerimiz bilgilendirilecek. Niğde merkeze, Hüyük, Derinkuyu ve Ereğli bölgelerine tarım ve ekipman mağazası açmayı planlıyoruz. Çiftçimizin her zaman yanında olacağız." diye konuştu.

Niğde Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar ise, pancar çiftçisine Ziraat Odasından edindiğimiz tecrübelerle çiftçilere hak ettiği hizmetleri ulaştıracaklarını belirtti.

İHA
2448
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS