Balkonda cinsel ilişkiye giren çift başına iş açtı

Balkonda cinsel ilişkiye giren çift başına iş açtı
Güncelleme:

Hong Kong'da evlerinin balkonunda cinsel ilişkiye giren çift hakkında soruşturma başlatıldı. Tutuklanmasına karar verilen kadın, kefalet ödeyerek serbest kaldı.

Hong Kong'daki bir evin balkonunda kaydedilen görüntüler, ülke genelinde tartışmaya neden oldu. Yaklaşık 17 saniye uzunluğundaki videoda yarı çıplak bir kadın ve çıplak bir adamın Hong Kong'da bir balkonda cinsel ilişkiye girdiği görülüyordu.

36 YAŞINDAKİ KADIN TUTUKLANDI
O görüntülerdeki kişilerden biri olduğu iddia edilen 36 yaşındaki kadın Salı günü Sau Mau Ping'de tutuklandı. Polis, klibi internette dolaştıktan sonra keşfettiklerini ve davayı bir kamu ahlakına aykırı bir eylem olarak sınıflandırdıklarını söyledi.

KEFALETLE SERBEST BIRAKILDI
Şüpheli, soruşturma devam ederken kefaletle serbest bırakıldı ve Temmuz ayı başlarında polise rapor vermesi gerektiği söylendi.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ
Çiftin görüntüleri, sosyal medyayı ikiye böldü. Kimileri durumu ahlak yoksunluğu olarak değerlendirip duruma inanamadı. Kimileri ise daha ılımlı yaklaştı ve herkesin özel alanı olan evlerinde dilediklerini yapabileceklerine dikkat çekti.