Avukat çifte silahlı saldırı

Avukat çifte silahlı saldırı
Güncelleme:

Bursa’da yanlarında çalışan bir kadının boşanma davasına bakan avukat çift mal paylaşımı için gittikleri müvekkillerinin eşi tarafından Tapu Müdürlüğü’nde silahlı saldırıya uğradı.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yanlarında çalışan Özlem A.’nın (40) boşanma davasına bakan avukat çift İ.S. (29) ile M.S. (29), mal paylaşımı için gittikleri İnegöl Tapu Müdürlüğü’nde silahlı saldırıya uğradı. Müvekkillerinin eşi Ekrem A.’nın (45) silahından çıkan kurşunların hedefi olan avukat çift yaralandı.

Yanlarında çalışan Özlem A.'nın boşanma avukatlığını yapan M.S. ile eşi İ.S., önceki gün saat 16.00 sıralarında; mal paylaşımı için İnegöl Tapu Müdürlüğü’ne gitti.

Üzerine kayıtlı taşınmazlara tedbir işlemi yapıldığı sırada öfkelenen Ekrem A., belindeki tabancayı çıkararak avukat çifte kurşun yağdırdı. Avukat çift kanlar içerisinde yere yığılırken, şüpheli olay yerinden otomobiliyle kaçtı.

Vücutlarının çeşitli yerlerine isabet eden kurşunlarla yaralanan avukat çift, ihbarla olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerince ilk müdahalelerinin ardından İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

MEMLEKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI ZİYARET ETTİ

Tedaviye alınan avukat çiftin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayı duyan Memleket Partisi İlçe Başkanı Yasemin Soydan, yaralanan oğlu ve gelinini ziyarete geldi.

 Polis ekipleri kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlatırken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.