Ayakkabı kutusunda 3 günlük ceset bulundu

Gaziantep'te kaldırıma bırakılan ayakkabu kutusunda 3 günlük bebek cesedi bulundu. Bebek cesedini 35 yaşlarında bir erkeğin bıraktığı belirlendi. Polis şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Ayakkabı kutusunda 3 günlük ceset bulundu
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Gaziantep'te, kaldırıma bırakılan ayakkabı kutusunda bebek cesedi bulundu. 3 günlük olduğu tahmin edilen bebek cesedini, 35 yaşlarında bir erkeğin bıraktığı belirlenirken, polis şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Sabah saatlerinde vatandaşlar, Maaşkuyu Caddesi'ndeki kaldırıma bırakılan ayakkabı kutusunu fark etti. Bir vatandaş kutuyu açtı. İçinde erkek bebek cesedi olduğunu görünce durumu polise bildirdi. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık görevlileri, 3 günlük olduğu tahmin edilen bebeğin cesedini, ayakkabı kutusundan alıp, ceset torbasına koyarak Adli Tıp Kurumu'na götürdü.

Çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen ve görgü tanıklarının ifadesine başvuran polis, ayakkabı kutusunu kaldırıma 35 yaşlarında bir erkeğin bıraktığını belirledi. Cinayet Bürosu ekipleri eşkali belirlenen şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

DHA

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News