Canlı yayında karısının cinsel içerikli videosunu izleten kocadan olay açıklama

FOX TV'de ekrana gelen Fulya ile Umudun Olsun programında Türkiye'nin midesini bulandıran "cinsel içerikli video" skandalında, iğrenç görüntüleri canlı yayında izleten kocadan olay açıklama...

FOX TV'de ekrana gelen Fulya İle Umudun Olsun programında yaşananlar hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şaşkına uğrattı.

Samsun'da yaşayan Celal B. isimli genç, internet üzerinden tanışarak kısa süre içerisinde evlendiği Güldeniz B.'in hareketlerinden şüphelenmeye başladı.

Çocukları için DNA testi istedi

Sosyal medya hesapları üzerinden cinsel içerikli videoları izlemeye başlayan Celal B., bir videoda eşini gördü.

Vücudundaki ameliyat izlerinden eşini tanıyan Celal B., bunun üzerine çocukları için DNA testi yapılmasını istedi. Celal B.'in annesi, kaçarak evlenen çocuklarıyla ilgili yaşananları anlattı.

Evlilik öncesi Güldeniz B. ile Celal B.'in birliktelik yaşadığını öğrendiğini anlatan anne, gelinin kendi elleriyle yıkadığını söyledi.

Geçmişte yaşananların üzerine sünger çeken anne ise genç çiftin mutlu olması için elinden geleni yaptı.

 

Anne Zeynep konuştu: Yapmış bir cahillik

Anne Zeynep Bilgin, "Cahil ya. Banyo yaptırdım.. Bak yavrum dedim, sen bir şeyler bilmiyordun dedim. Kızım dedim naptınız.. Yapmış bir cahillik, yuvalarını dağıtmasınlar. Daha küçük bunlar cahiller" ifadelerini kullandı.

"Eşimi geri kabul ederim" dedi Celal B. ise, "Birinciye olmuş, ikinciye gider bir daha kabul ederim. Niye? Sonuçta ortada çocuğum var. Bir defa çıktı, ikinciye bir daha kabul ediyorum bak" dedi. Kaynak: Medyaradar