Çanta içinde bulunan cesedin kimliği belirlendi

Çanta içinde bulunan cesedin kimliği belirlendi

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde iki ayrı çanta içerisinde parçalanmış halde bulunan cesedin kime ait olduğu belirlendi.

Salı günü akşam saatlerinde, Serdivan ilçesi Çark Deresi’nde çanta içinde bulunan ceset parçaları bulundu. Bölgede yapılan geniş çaplı aramada içerisinde kemik ve et parçaları bulunan başka bir çanta ile bir ayak ve eşyaların olduğu poşet bulundu.

Yapılan incelemelerde elde bulunan parmak izi deformasyona uğradığı için sağ ayak üzerinde incelemeler yapıldı.

ÖLDÜRÜLEN KİŞİNİN YAKINLARINA ULAŞILDI
İncelemelerde, ayak parmağının dipten birleşik ve perdeli olması üzerinde duran polis ekipleri, daha önce kayıp kişilerin bilgilerini inceledi. Kayıp kişilerin bilgilerinden vahşice öldürülen kişinin yakınlarına ulaştı. Aileye çantada bulunan ayak gösterildi ve genetik olarak akrabalarında da perdeli ayak olduğu belirlenerek, cesedin kimliğinin doğruladığı öğrenildi.

Cinayete kurban giden 6- 7 aydır kayıp olduğu belirtilen erkek şahsın kimliğinin kesin olarak tespit edilmesi için kişinin kardeşinden alınan DNA örneklerinin İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildiği öğrenildi.

Sakarya'daki kan donduran olayda yeni gelişme! Bir çantada daha ceset parçaları bulundu
Cinayete kurban gittiği belirtilen kişinin yaşadığı adreste inceleme yapılacağı ve delil toplanacağı öğrenildi. Yabancı uyruklu kişinin kimliği hakkında bilgi verilmezken, çalışmalar devam ediyor.

Çanta içinde parçalanmış ceset bulunmuştu! Kan donduran detaylar!Çanta içinde parçalanmış ceset bulunmuştu! Kan donduran detaylar!

 

Etiketler ceset çanta kimlik