İstanbul'un Teksas'ı Esenyurt'ta polise şoke eden tehdit! Utanmasa dövecek!

İstanbul'un Teksas'ı Esenyurt'ta polise şoke eden tehdit! Utanmasa dövecek!
Güncelleme:

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde polisin "cep telefonu ile konuştuğu" için ceza yazdığı bir sürücü önec polisi tehdit etti ardından da üzerine yürüdü.

Esenyurt’ta trafik uygulamasında cep telefonu ile konuşuyor diye durdurulup ceza kesilen sürücü adeta deliye döndü. Trafik polisi ile tartışan sürücü, “seni aldıracağım, üniformanı çıkar teke tek çıkalım” diye tehditlerde bulundu. Sürücüye hem polise mukavemetten hem de araç sürerken telefonla konuşmaktan işlem yapıldı.

Olay, geçtiğimiz pazar günü Esenyurt Piri Reis Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarında meydana geldi. İddiaya göre, Ö.T. isimli sürücü, araç kullanırken telefonla konuştuğu esnada polis ekiplerine yakalandı. Cezai işlem için durdurulan Ö.T. ile trafik polisi arasında tartışma çıktı.

 “SENİ ALDIRACAĞIM”

Ceza işlemleri yapıldığı esnada polis ile tartışmaya giren Ö.T., polis memuru ile kavga etmeye başladı. Hamile eşinin yanında boğazına sarınıldığını iddia eden Ö.T., etrafa tehditler savurmaya başladı. Polis memuruna, “Sana saygım yok üzerindeki üniformaya saygım var. Çıkar üniformayı teke tek çıkalım. Seni aldıracağım” diyerek ortalığı birbirine kattı. Polis memuru ile birbirine giren Ö.T.’u çevredeki vatandaşlar ve diğer polisler güçlükle durdurabildi. Ö.T.’a araçla giderken telefonla konuşmak ve polise mukavemetten işlem yapıldı.

İHA