Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

MHP GENEL MERKEZİ YAKININDA SİLAH SESLERİ

MHP Genel Merkezi yakınında silah sesleri duyulunca polis alarma geçti.

MHP GENEL MERKEZİ YAKININDA SİLAH SESLERİ
A+ A-

MHP Genel Merkezi'nin karşısında bulunan pazar yerinde bir grup arasında çıkan olaylarda silah sesleri yükseldi. MHP Genel Merkezi yakınlarındaki silah sesinin nedeniningasp olduğu öğrenildi. MHP Genel Merkezi karşısında meydana gelen gasp olayında, 2 araçta bulunan toplam 613 bin liranın 250 bin lirası kimliği henüz belirlenemeyen şahıslar tarafından gasp edildi.

saat 17.00 sıralarında Çankaya Cevizlidere Mahallesinde bulunan MHP Genel Merkezikarşısındaki alanda meydana geldi. Edinile bilgiye göre, Soner Ö. ve Ergin Ç. bir bankadan çektikleri toplam 613 bin lirayı iki ayrı otomobile alarak yola çıktı.

İki otomobil de MHP Genel Merkezi karşındaki alana geldiklerinde durdu. Arkadaki plakalı otomobilde bulunan Soner Ö. öndeki Ergin Ç.'nin kullandığı plakalı otomobilden bir şey almak için indiği sırada, indiği araçta bıraktığı 250 bin lira kimliği henüz belirlenemeyen şahıslar tarafından gasp edildi. Durumu fark eden Soner Ö. ve Ergin Ç. hırsızların arkasında silahla ateş etmelerine rağmen 250 liranın çalınmasına engel olamadı.

Olay sonrası bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Bölge gelen polis ekipleri, olayın yaşandığı alana emniyet şeridi çekerek, olayın mağdurlarından bilgi aldı. Alınan eşkal bilgilerinin ardından polis ekipleri, 250 lirayı gasp eden şahısların yakalanması için çalışma başlattı.

İHA