AK Partili Milletvekili Karaburun'u Cumhurbaşkanı korumaları taşıdı

AK Partili Milletvekili Karaburun'u Cumhurbaşkanı korumaları taşıdı
Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, dün Denizli Valiliği ziyareti sırasında karşılamaya gelen AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun'un tekerlekli sandalyesi, engelli yolu olmayınca Cumhurbaşkanının korumaları tarafından taşındı.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün AK Parti Denizli Genişletilmiş İl Danışma Meclis toplantısı öncesi valiliği ziyaret etti. Vali Hasan Karahan, AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun ve il müdürleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karışlamak için valiliğin protokol girişinde hazır bulundu. Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı otobüsünden indikten sonra kendisini karşılayanlarla tokalaştı, daha sonra kapı girişinde bariyerlerin arkasında vatandaşları selamladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşılamaya gelen AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun'un tekerlekli sandalyesi, valiliğin protokol girişinde engelli merdiveninin olmaması nedeniyle Cumhurbaşkanının korumaları tarafından taşındı.
 
  Karşılama öncesi Denizlili hayırsever Orhan Abalıoğl da, Cumhurbaşkanı ile görüşme için valilik binasına alındı. Yürümekte zorluk çeken ve tekerlekli sandalye kullanan Abalıoğlu'nun sandalyesi de torunu ve Cumhurbaşkanı karşılama ekibinden bir kişinin yardımıyla merdivenlerden çıkartıldı. Abalıoğlu’nun arabası ise şoförü tarafından merdivenlerden taşınarak içeri alındı.
 
 

İHA