Öğretmen evine giderken infaz edildi !
Avusturya'ya misilleme ! Böyle arandılar
3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !

Bursasporlu Futbolcu Jem Paul:

- "Bursaspor için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım"

Bursasporlu Futbolcu Jem Paul:
A+ A-


BURSA (AA) - Bursaspor'un devre arasında Galatasaray'dan sezon sonuna kadar kiraladığı futbolcu Jem Paul Karacan, Bursaspor için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağını belirterek, "Burada benimle devam etmek isterler mi? Bu da Hamza hoca ile konuşmamız gereken bir konu." ifadelerini kullandı.

Jem Paul Karacan, kulübün resmi yayın organı Bursaspor dergisinde yer alan röportajında, transfer teklifi aldıktan sonra bir dönem bu kulüpte oynayan Anton Ferdinand ile görüştüğünü aktardı.

Ferdinand'ın, "Kesinlikle gitmelisin. Bursaspor'un müthiş bir taraftarı var." demesi üzerine teklifi hemen kabul ettiğine değinen Jem Paul, futbolcuların gelecek planlaması yapmasının çok güç olduğunu vurguladı.

Yeşil-beyazlı kulüpte olmaktan mutluluk duyduğunu ve daha fazla forma giyip takıma katkı sağlamak istediğini bildiren Jem Paul, şunları kaydetti:

"Bursaspor için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Burada benimle devam etmek isterler mi? Bu da Hamza hoca ile konuşmamız gereken bir konu. Sürekli skorları takip ederim. Bu sezon da takip ettiğimde, Bursaspor'un olması gerektiği yerde olmadığını gördüm. Buraya gelirken de Bursaspor'un tekrar yükselişe geçmesine katkıda bulunmak, Bursaspor'u olması gereken yere taşımak, kendim için de oynayabildiğim kadar futbol oynamak istedim. Bursaspor'a uyum sürecim, beklediğimden de kısa sürede gerçekleşti. Antrenmanlarımız çok keyifli geçiyor."

Jem Paul, camianın ve taraftarların çok sevdiği Arjantinli oyuncu Pablo Martin Batalla ile ilgili düşüncelerini de paylaştı.

Batalla'yı efsane ve çok mütevazı bir oyuncu olarak nitelendiren Jem Paul Karacan, "Taraftarlar onu gördüklerinde adeta çıldırıyor. Sahada oynarken de çok üst seviyede bir oyuncu. Onunla aynı takımda olmak gerçekten çok güzel. Onunla çok iyi anlaşıyoruz. Umarım o da benim hakkımda böyle düşünüyordur." değerlendirmesinde bulundu.